MEMBER                                             EXPIRATION DATE
Mr. Gregory W. Dell                                December 31, 2023
1st Term
Mr. Thomas E. Irwin, Jr.                          September 30, 2022
1st Term
Mr. David T. Pyle                                    September 30, 2022
1st Term
Mr. Jerry M. Russell                                July 31, 2023
2nd Term
Mr. David Mark Savage                           January 31, 2022
Replacement
Mr. Stanley Pennington, Jr. (ALTERNATE)  September 30, 2019
6th Term


Commissioner Representative
225 N. Center Street
Westminster, Maryland 21157
410-386-2043 (Office)
Contact:
Ms. Deborah Bowers
410-386-2214 (Office)