MEMBER                                                             EXPIRATION DATE

  • Mr. Lawrence R. Burbank                                   September 30, 2020     2nd Term
  • Mr. John F. Curran                                             September 30, 2020     Replacement
  • Mr. Marc S. Fisher                                             March 31, 2021            1st Term
  • Mr. William Murphy                                           June 30, 2020              1st Term
  • Mr. William A. Nash                                           August 31, 2021          1st Term
  • Mr. Mick Schmidt                                              September 30, 2020     2nd Term
  • Ms. Elaine May Stem                                         September 30, 2020     2nd Term
  • Mr. Steve Whisler                                              February 28, 2022        1st Term
  • Mr. Thomas M. Woerner                                     August 31, 2021           1st Term

Contact:
Ms. Gina Valentine
410-386-3800 (Office)

Updated 03/19 dlh